Home » Spaans in Latijns-Amerika » Peru » Cusco

Spaans Leren in Cusco, Peru

De Stad Prijslijst Video

De school

Onze partnerschool in Cusco is gehuisvest in een koloniaal gebouw en beschikt over 25 klaslokalen, een zonnig dakterras en een ruime vergaderzaal. De school is gunstig gelegen in het centrum van Cuzco, dicht bij de 'Plaza de Armas'.

Lesrooster

De lessen vinden plaats van maandag t/m vrijdag, met uitzondering van officiële feestdagen. De lessen duren 50 minuten en vinden plaats tussen08.30 en 19.00 uur.

De docenten

Alle docenten zijn native speakers en volgen constant trainingen om zo de hoge kwaliteit van het onderwijs te waarborgen. Naast het Spaans doceren, laten ze de cursisten kennismaken met de Peruaanse cultuur en gewoontes. Naast hun moedertaal beheersen ze allemaal minimaal een vreemde taal; Engels, Frans of Duits.

De huisvesting

In Cusco bieden we de volgende huisvesting:

De gastfamilies bieden een 1-persoonskamer op basis van halfpension, meestal wonen de families in een huis met een patio en een tuin.
De  Studentenresidencia bevindt zich in het zelfde gebouw als de school. Er zijn 1- en 2-persoonskamer op basis van halfpension. De keuken, badkamers en woonkamer zijn in gemeenschappelijk gebruik en er is een groot dakterras.

Activiteiten en Excursies

De school organiseert een leuk activiteitenprogramma dat perfect aansluit bij je taalcursus. Alle activiteiten zijn erop gericht om elkaar en de Peruaanse cultuur beter te leren kennen.

De meest voorkomende activiteiten zijn: